Jdi na obsah Jdi na menu
 The Sims Hot Date
Hráči mohou poslat na rande své vlastní Simy nebo zkusit štěstí se seznamkou obsaženou ve hře. Domluvte si schůzku v centru města na vzrušujících a romantických místech, které si hráč může vyvořit. Je možné vše, od večeře při svíčkách, skleničky u baru až po rande v parku. Jakmile váš Sim potká ten pravý protějšek, začíná teprve ta správná konverzace. Simové mohou nyní flirtovat a koketovat v novém Simovském světě o nových a různorodých zájmech. To že je Sim zábavný a zařídí fascinující schůzku ho přiblíží k polibku na dobrou noc a možná ještě něčemu víc!

The Sims Makin Magic
Pozor! Využijte nadpřirozených sil a kouzlete hravými nebo škodolibými úmysly. S novými magickými schopnostmi dostanete ještě více jak 175 nových předmětů nové karnevalové prostředí a nové postavy. Tento datadisk je největší ze všech a přináší i další novinky. Pomocí kouzel můžete oslnit své přátele a milé, naštvat otravné sousedy a nebo si přikouzlit lásku oblíbeného sima. Ale pokud si nedáte pozor kouzlení se může obrátit proti vám.

The Sims On Holiday
Vezměte vaše Simy tam kde ještě nebyli - na rodinnou dovolenou. Ať už těžce pracovali nebo pařili, rozhodně si zaslouží odpočinek. Ostrov dovolených je plný různých prostředí - slunečná pláž, zasněžené hory i lesní tábor. Můžete jít na kolotoč nebo na sjezdovku, postavit sněhuláka nebo hrad z písku a přívézt si domů spoustu suvenýrů. Tak na co čekáte? Vemte svoji rodinu na životní dovolenou ve stylu Simů.

 

Unleashed: Přichází zábava, která Vašim Simíkům dosud chyběla - domácí mazlíčci. V nejnovějším datadisku The Sims Unleashed si můžete zaplnit domov nejrůznějšími domácími zvířátky. V okolí nechybí obchod s chovatelskými potřebami, kavárny, tržiště, a tak se Vaši chlupatí miláčci rozhodně nenudí a mají pořád co prozkoumávat.

Superstar: Nový datadisk ke nejprodávanější hře na PC všech dob zavede Simíky na hvězdnou dráhu. Celebrity musí životní styl přizpůsobit své slávě - musí si najmout PR magažera, maskérku, dávat si pozor na paparazzi a občas vystupovat v televizi, aby byli pořád na očích veřejnosti. Město "Studio Town", kam je hra zasazena, nabízí široké uplatnění ve světě filmu, hudby nebo módy.

House Party: Datatdisk obsahuje 3 nové architektonické styly a tucty nových předmětů, rozhodněte se, že je čas uklidnit vaše Simíky, zatancovat si na venkovské tancovačce nebo se vlnit v tropické luau. Postavte taneční parket pro Simíky a sledujte jak udržují rytmus, který jim pouští DJs. Najměte číšníky, kteří budou udržovat punčovou mísu a stůl s občerstvením plné. Kupte mechanického býka a pozorujte jak Simíci jezdí a padají. Nebo uspořádejte kostýmní bál s výběrem úchvatných nových šatů. Roztančí vaše párty Simíky nebo to bude totální propadák? Považujte to za oficiální pozvánku na House Party!

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář